SVJ Hřebečská 2638, Kladno

Vstup do domu Vstup do domu

Zeptejte se

Vložit vzkaz/dotaz

E-mailová adresa se na webu nezobrazí, slouží nám pouze jako kontaktní.


Své sdělení můžete doplnit o max. 2 fotografie ve formátu JPG, s maximální velikostí 2MB.Ochrana proti spamuZačátek | Starší » | Konec

Autor: Pavel Douša

22.6.2021, 17:01


Dobrý den.
Nové plastové patrové dveře (tedy ty z patra na schodiště domu) ve 3. patře si "nějak sedly", a pokud se zavřou, tak nejdou otevřít, a je nutno vyvinout poměrně velkou sílu k jejich otevření.
Pak to silně klapne, a dveře se otevřou. Obávám se však, že starší spolubydlící z patra by je nemusely ani otevřít.
Myslím si, že by pomohlo seřízení dveří firmu která je namontovala.
Předpokládám, že drží záruční či pozáruční servis, (sám nevím jak jsou zde namontovány dlouho, ten čas strašně letí!). Prosím tedy o zajištění seřízení těchto dveří, aby šly hladce otevřít.
Děkuji mnohokráte. S Pozdravem Pavel Douša.

 

Autor: Roman Vitner

21.4.2021, 18:17


Dobrý den,
v 10. patře (delší chodba k bytům) nelze zajistit dveře v poloze otevřeno (je poškozené kování). Tuto skutečnost oznámil výboru před několika týdny soused, p. Tuček. Mohu dostat odpověď, jaký má věc vývoj?

Děkuji Vitner

Odpověď: 21.4.2021, 22:25
Dobrý den,
o problému víme a týká se vícero dveří, servis u firmy která dveře instalovala jsem objednal 6.4. a s technikem hovořil, prý jsou velmi vytížení a jakmile to půjde přijdou a vše uvedou do pořádku.

Za SVJ Jan Tryner

 

Autor: Pavel Douša

3.3.2021, 17:50


Výzva všem chovatelům drobného zvířectva v domě.
Hodlám jednou pro vždy vyřešit stále se opakující problém s povalujícími se psími exkrementy ve výtahu či jinde v domě.
Předesílám, že rozhodně nemám nic proti zvířatům, a natož pak proti psům.
To abych předešel obvinění, že nemám rád zvířata.

Račte si, vážení spoluobčané, uvědomit jednu skutečnost, a to že demokracie je jenom jedna, a ta je pro všechny, ale skutečností je, že Vaše demokracie končí přesně tam, kde začíná obtěžování vaším konáním, či v tomto případě nekonáním, druhého spoluobčana v tomto domě!

Tím mám na mysli přesně toto: Pokud se stane některému chovateli "drobného zvířectva", (v tomto případě mám na mysli PSY), že Váš miláček udělá hromádku v domě, ve výtahu, či někde jinde v domě, tak to se stát může, ale Vážený chovatel si to po svém "miláčkovi" NEPRODLENNĚ UKLIDÍ!!!
Uvědomte si, že jsou všude v domě kamery a dohledání viníka je jen otázkou chvíle času.
A potom bude požádán aby si to po sobě uklidil, a ještě z toho bude míti ostudu.
Pokud mu ostuda nevadí, a hodlá na to "hodit bobek", věřím, že jistě s ostatními obyvateli domu najdeme způsob, jak mu jeho "nezpůsob" náležitě OSLADÍME!
Děkuji za to, že si to přečtete, a VEZMETE SI TO K SRDCI.
Pavel Douša.

Odpověď: 7.3.2021, 21:50
Ano o těchto událostech víme a viníka známe, řešíme to jak je možno a exkrement vždy nakonec odstranil dotyčný.
Věříme, že se to již nebude opakovat a samozřejmě v našem slušně udržovaném domě o nic podobného nestojíme.

Za SVJ s pozdravem Tryner

 

Autor: Jindřich Lenner

6.11.2020, 11:46


 [nové okno]

Noční skřípání

Dobrý den.
Oslovuji tímto výše bydlící sousedy, s okny směrem na Prahu.
Také vás obtěžuje podivné noční skřípání ?
Jako by pískal právě narozený ptáček, resp. se stále otevíraly dveře s nenamazanými panty.
Při otevřeném okně je to někdy opravdu ...

Našel jsem původce:
Prostřední ventilační turbína na střeše protějšího domu č.p. 2645

Jelikož jsem na webu nenašel kontakt na tamní společenství či podobně a nebydlíc tam nechci kontaktovat SBD, prosím o to někoho z našeho výboru.

Děkujeme

Lennerovi

 

Autor: Holý Ladislav

25.9.2020, 14:54


Nešlo by hospodaření i rozpočet schválit touto cestou. Nevím kolik lidí stránky sleduje.
Třeba to není nemožné.

Odpověď: 30.9.2020, 08:52
Dobrý den, pane Holý,

děkuji za Váš názor. Kdyby to tak šlo, tak bychom to určitě udělali. Ale Hlasování mimo zasedání je přesně popsáno ve Stanovách SVJ a to nejdůležitější je, že podklady pro hlasování musí být členům PROKAZATELNĚ doručeny tj., buď poštou DOPORUČENĚ (je drahé a zdlouhavé), nebo přes datovou schránku, kterou skoro nikdo z lidí nemá nebo předat dokumenty osobně proti podpisu - tuto cestu jsme zvolili. Další věc je délka termínu pro hlasování a ta je 30 dnů.

Přeji Vám hezký den.
Dolejšová

 

Autor: Jana Sýkorová

10.7.2020, 22:10


Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda nevíte, ze kterého bytu pochází hlasité psí vytí, které se bohužel někdy protahuje až do velmi pozdních nočních hodin? (například včera 9.7.20 ještě i po půlnoci pes vyl. Potom se mi podařilo usnout, tak nevím, jak dlouho skutečně trvalo). A zda byl majitel již upozorněn, vyzván k nápravě?
Nechci působit nějaké potíže, naopak hledám způsob jak situaci řešit,ale potřebovala bych vědět, kdo psa vlastní, protože sama jsem nebyla schopna identifikovat, odkud zvuky pochází.
Děkuji za vstřícnost.
J. Sýkorová (byt 18, 3.p)

Odpověď: 30.9.2020, 08:57
Dobrý den,

už o tom víme, jedná se o byt v 1. patře pan Nežerný. Už jsme s ním jednou jednali osobně a teď na základě dalších 3 stížností (včetně Vaší) jsme ho již písemně požádali o sjednání nápravy. Pokud by se stav nezměnil, prosím, dejte nám vědět (opět nejlépe s uvedením data a času pokud možno).

S pozdravem

Za výbor SVJ: Ing. Anna Dolejšová

 

Autor: Roman Vitner

13.12.2019, 07:32


Dobrý den,
reaguji na deratizaci domu proti mravencům. Po rekonstrukci bytu (2013) mravenci zmizeli, po deratizaci se znovu objevili. Co s tím?

Děkuji za odpověď.
Vitner

Odpověď: 15.12.2019, 18:58
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Podle informace pana deratizéra se po provedení desinsekce mravenci vždy aktivizují a hledají nová útočiště. Protože byla provedena desinsekce ve všech bytech, postupně by se měl výskyt mravenců minimalizovat popř. na nějakou dobu úplně vymizet (tak jak tomu bylo po desinsekci v 11/2017). Pokud bude u Vás výskyt přetrvávat, je možné objednat opakované provedení desinsekce v termínu dle vzájemné domluvy.
Hezký večer. Dolejšová

 

Autor: Kristýna Přívratská

13.2.2019, 00:21


Dobrý den. Pane Douša přítel vyndal zlomený klíč kleštěmi. Bohužel nemá čip, máme jen jeden a tak po odpolední čekal až někdo půjde ven třeba venčit psa. Já jsem byla v práci. Váš vzkaz zde čtu až teď. Paní Dolejšová se tedy k řešení ani nedostala, jelikož to bylo vyřízené okamžitě. Nyní budou dveře nové, tak už by se to stát nemělo. Přítel dostane svůj čip a bude to vše OK. Každopádně mu to bylo velmi nepříjemné, proto to šel spravit sám, aby tam nezůstal trčet někdo další. Děkuji

Odpověď: 13.2.2019, 09:13
Dobrý den, slečno Přívratská, děkuji Vám nebo Vašemu příteli, že to opravil. Nemohla jsem se dopátrat, kdo to byl. Než budou nové dveře, mohu Vám dát další čip. Příležitostně ho hodím do schránky. Jen připomínám, že tyto čipy nefungují, pokud jsou dveře zamčené.
Hezký den. Dolejšová

 

Autor: Jan Douša

9.1.2019, 22:36


Dobrý den, velice se omlouvám ale podařilo se mi dnes večer při pokusu odemknout dveře zvenčí zlomit můj klíček, který zůstal ve vložce, dveře jsou odemčené je možné je otevírat pouze čipem, úlomek je potřeba vyndat. Děkuji za pochopení a vstřícnost pozdravy Jan Douša.

 

Autor: Kristýna Přívratská

28.10.2018, 21:40


Dobrý den. Dnes ve večerních hodinách jsme zjistili, že nám v bytě číslo 13 ve třetím patře praskla stoupačka - teplá voda. Na toaletě. Je to hlavní potrubí. Pan Matějů uzavřel přívod teplé vody, aby nevznikly větší škody. Ráno budu volat instalatéry a budu situaci rychle řešit. Ráda bych tímto na situaci upozornila. Děkuji za pochopení Přívratská.

 

Začátek | Starší » | Konec