SVJ Hřebečská 2638, Kladno

Vstup do domu Vstup do domu

Zeptejte se

Vložit vzkaz/dotaz

E-mailová adresa se na webu nezobrazí, slouží nám pouze jako kontaktní.


Své sdělení můžete doplnit o max. 2 fotografie ve formátu JPG, s maximální velikostí 2MB.Ochrana proti spamuZačátek | Starší » | Konec

Autor: Ivana Kristeková

13.10.2021, 16:10


Obracím se na výbor SVJ s dotazem - je možné ukotvit do fasády domu předokenní roletu? Rám je na uchycení příliš úzký (potřebné jsou minimálně 2,5 cm, ale naše okenní rámy jsou příliš úzké.
Předokenní roleta by bránila přehřívání pokoje (ložnice) v letním období.
Děkuji za odpověď

Odpověď: 27.10.2021, 02:04
Dobrý den,
možné to určitě je jen musí firma garantovat odbornou montáž se zárukou, že nepoškodí zateplenou fasádu popřípadě by šla odpovědnost za vámi.

Za SVJ Jan Tryner

 

Autor: Iva Burešová

6.10.2021, 08:41


Dobrý den.
Plánujeme zasklít lodžii. Chtěli jsme se s manželem zeptat, zdali máte nasmlouvanou firmu pro celý panelák nebo si můžeme zařídit sami, eventuálně co by bylo potřeba, jako povolení atd.
Děkuji.
S pozdravem Burešová Iva
+420737868226

Odpověď: 7.10.2021, 20:57
Dobrý večer,
Firmu nasmlouvanou nemáme, zařídit si to musíte sami a velice důležité je aby nebylo porušeno zateplení a to vám musí garantovat ona firma jinak by bohužel oprava fasády šla za vámi.

Za SVJ s pozdravem
Jan Tryner

 

Autor: Beránková Zdeňka

4.10.2021, 17:00


Mám problém s čipem od domu. Kdo a kdy mi ho může vyměnit? Děkuji za odpověď. Beránková, byt 23

Odpověď: 6.10.2021, 19:24
Dobrý den.
Prosím kontaktujte mne na email kprivratska@seznam.cz a domluvíme se na výměně čipu za nový.
Děkuji
Za SVJ Kristýna Přívratská

 

Autor: Pavel Douša

2.9.2021, 12:59


Dobrý den. Vidím, že si tu již někdo na teplotu TUV stěžuje (ze dne 18.8.2021) Pozorujeme totéž již několik týdnů u nás ve 3NP (byt č.17) v různých etapách dne při spuštění Teplé TUV neteče tato voda s dostatečnou teplotou, respektive teče jenom vlažná! Jelikož jsme ve 3NP, a tedy poměrně nízko nejde tuto výtku smést ze stolu odmítnutím, že ve 12 NP není nikdo doma, a nebo že máme přicpanou vodovodní baterii, jak jsem to již slyšel. V technickém zařízení této budovy, existuje zařízení (potrubí), které se nazývá "vracečka", a slouží k cirkulaci (v určitém objemu) TUV ve stoupačce s teplou vodou. To se má projevit tak, že kdykoliv pustíte na celé stoupačce, tedy v kteroukoliv denní či noční dobu, a v kterémkoliv patře teplou vodu, (tak má po odpuštění cca pár litrů vody, která se skrývá v několika málo metrech trubek od stoupačky do koupelny či do kuchyně - tato voda opravdu stojí a necirkuluje- tudíž opravdu vychladne) SE SPUSTIT OPRAVDU TEPLÁ VODA A NIKOLIV VLAŽNÁ. (podle Vyhláška Ministerstva průmyslu a obchodu č. 194/2007 Sb., kterou se stanoví pravidla pro vytápění a dodávku teplé užitkové vody..., ve znění vyhlášky č. 237/2014 Sb., v § 4).
Vypadá to tak, že alespoň na jedné stoupačce TUV v domě voda dostatečně necirkuluje, a z jakéhokoliv technického důvodu. Prosím prověřit i u dalších stoupaček, a na vracečkách ze stoupaček jestli jsou funkční- otevřené, a v případě že jsou, tak to prověřit společně s TEPO Kladno. Děkuji S Pozdravem Pavel Douša.

Odpověď: 14.9.2021, 19:35
Dobrý den,
pokusím se stručně zareagovat problém s vodou trápil celou naší stoupačku a věci jsme se věnovali, TEPO řeklo, že s tím nemá nic společného a tak to také je, náš pan instalatér Sedláček potvrdil, že je nezbytné ve všech patrech a především v horním teplou vodu odtočit a bohužel některé partaje byli dlouhodobě mimo dům . Nicméně už vše funguje jak má a věříme, že to tak bude i nadále .

Za SVJ Jan Tryner

 

Autor: Jan Pokorný

18.8.2021, 09:40


Dobrý den,
od nedávné havárie vody nám na bytě (č.65) téměř neteče teplá voda. Jelikož jsme až v 11.patře, tak musíme dlouhé minuty odpouštět, než začne téci alespoň vlažná voda, což před havárií nebylo. Pravděpodobně nefunguje cirkulace teplé vody ve stoupačce.
Nevím, jestli se třeba nečeká na náhradní díly a dokončení oprav, ale oznámění o havárii zmizelo a další informace o případném omezení dodávky TV jsem nikde neviděl.
Mohlo by to být prosím zkontrolováno ?
Děkuji. S pozdravem Pokorný

 

Autor: Pavel Douša

22.6.2021, 17:01


Dobrý den.
Nové plastové patrové dveře (tedy ty z patra na schodiště domu) ve 3. patře si "nějak sedly", a pokud se zavřou, tak nejdou otevřít, a je nutno vyvinout poměrně velkou sílu k jejich otevření.
Pak to silně klapne, a dveře se otevřou. Obávám se však, že starší spolubydlící z patra by je nemusely ani otevřít.
Myslím si, že by pomohlo seřízení dveří firmu která je namontovala.
Předpokládám, že drží záruční či pozáruční servis, (sám nevím jak jsou zde namontovány dlouho, ten čas strašně letí!). Prosím tedy o zajištění seřízení těchto dveří, aby šly hladce otevřít.
Děkuji mnohokráte. S Pozdravem Pavel Douša.

 

Autor: Roman Vitner

21.4.2021, 18:17


Dobrý den,
v 10. patře (delší chodba k bytům) nelze zajistit dveře v poloze otevřeno (je poškozené kování). Tuto skutečnost oznámil výboru před několika týdny soused, p. Tuček. Mohu dostat odpověď, jaký má věc vývoj?

Děkuji Vitner

Odpověď: 21.4.2021, 22:25
Dobrý den,
o problému víme a týká se vícero dveří, servis u firmy která dveře instalovala jsem objednal 6.4. a s technikem hovořil, prý jsou velmi vytížení a jakmile to půjde přijdou a vše uvedou do pořádku.

Za SVJ Jan Tryner

 

Autor: Pavel Douša

3.3.2021, 17:50


Výzva všem chovatelům drobného zvířectva v domě.
Hodlám jednou pro vždy vyřešit stále se opakující problém s povalujícími se psími exkrementy ve výtahu či jinde v domě.
Předesílám, že rozhodně nemám nic proti zvířatům, a natož pak proti psům.
To abych předešel obvinění, že nemám rád zvířata.

Račte si, vážení spoluobčané, uvědomit jednu skutečnost, a to že demokracie je jenom jedna, a ta je pro všechny, ale skutečností je, že Vaše demokracie končí přesně tam, kde začíná obtěžování vaším konáním, či v tomto případě nekonáním, druhého spoluobčana v tomto domě!

Tím mám na mysli přesně toto: Pokud se stane některému chovateli "drobného zvířectva", (v tomto případě mám na mysli PSY), že Váš miláček udělá hromádku v domě, ve výtahu, či někde jinde v domě, tak to se stát může, ale Vážený chovatel si to po svém "miláčkovi" NEPRODLENNĚ UKLIDÍ!!!
Uvědomte si, že jsou všude v domě kamery a dohledání viníka je jen otázkou chvíle času.
A potom bude požádán aby si to po sobě uklidil, a ještě z toho bude míti ostudu.
Pokud mu ostuda nevadí, a hodlá na to "hodit bobek", věřím, že jistě s ostatními obyvateli domu najdeme způsob, jak mu jeho "nezpůsob" náležitě OSLADÍME!
Děkuji za to, že si to přečtete, a VEZMETE SI TO K SRDCI.
Pavel Douša.

Odpověď: 7.3.2021, 21:50
Ano o těchto událostech víme a viníka známe, řešíme to jak je možno a exkrement vždy nakonec odstranil dotyčný.
Věříme, že se to již nebude opakovat a samozřejmě v našem slušně udržovaném domě o nic podobného nestojíme.

Za SVJ s pozdravem Tryner

 

Autor: Jindřich Lenner

6.11.2020, 11:46


 [nové okno]

Noční skřípání

Dobrý den.
Oslovuji tímto výše bydlící sousedy, s okny směrem na Prahu.
Také vás obtěžuje podivné noční skřípání ?
Jako by pískal právě narozený ptáček, resp. se stále otevíraly dveře s nenamazanými panty.
Při otevřeném okně je to někdy opravdu ...

Našel jsem původce:
Prostřední ventilační turbína na střeše protějšího domu č.p. 2645

Jelikož jsem na webu nenašel kontakt na tamní společenství či podobně a nebydlíc tam nechci kontaktovat SBD, prosím o to někoho z našeho výboru.

Děkujeme

Lennerovi

 

Autor: Holý Ladislav

25.9.2020, 14:54


Nešlo by hospodaření i rozpočet schválit touto cestou. Nevím kolik lidí stránky sleduje.
Třeba to není nemožné.

Odpověď: 30.9.2020, 08:52
Dobrý den, pane Holý,

děkuji za Váš názor. Kdyby to tak šlo, tak bychom to určitě udělali. Ale Hlasování mimo zasedání je přesně popsáno ve Stanovách SVJ a to nejdůležitější je, že podklady pro hlasování musí být členům PROKAZATELNĚ doručeny tj., buď poštou DOPORUČENĚ (je drahé a zdlouhavé), nebo přes datovou schránku, kterou skoro nikdo z lidí nemá nebo předat dokumenty osobně proti podpisu - tuto cestu jsme zvolili. Další věc je délka termínu pro hlasování a ta je 30 dnů.

Přeji Vám hezký den.
Dolejšová

 

Začátek | Starší » | Konec